Burdasınız
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler > Arçelik 8844 SBS NY Buzdolabı

Arçelik 8844 SBS NY Buzdolabı

Öncelekle herkese merhaba bugün sizlerle Arçelik 8844 SBS NY gardrop tipi buzdolabını inceleyeceğiz

Arçelik’in Dört kapılı buzdolabı kategorisinde ürettiği 610 Litrelik modelidir.

İnox tasarımlı ve dijital ekranlı şık bir tasarıma sahip her bir kapısında ayrı kapı kolu olması şık tasarımına ayrı bir hava katıyor.

Bunun yanında üründe mavi ışık teknolojisi sayesinde sebze ve meyvelerimizin daha üzün süre taze kalmasını sağlıyor.

Ürünün iç kısmında led aydınlatma ile ürünün kapılarını açtığımızda hoş bir görüntü sunmakta ayrıca ürün iyon+ sayesinde buzdolabı içinde Art ve Eksi elektronları dengeleyerek buzdolabı içinde bulunan yiyeceklerimizin daha uzun süre saklanmasını sağlar.

Hijyen+ Özelliği sayesinde buzdolabımızın iç yüzeyinde  nikel denilen bir madde ile kaplandığı için bakterilerin tutunmasını önlüyor buda sebze ve meyvelerimizin çürümesinin önüne geçiyor.

Her dört kapının kapı contalarını ( lastiklerini ) kolaylıkla sökülebiliyor  ve yıkana biliyor.

Kapı açık alarmı sayesinde uyarıda bulunarak kapıyı katmanızı sağlıyor.

Üründe en güzel özelliklerden bir tanesi cool control özelliği sayesinde ürünün sağ alt bölmesini sayesinde ihtiyacınıza göre ister soğutucu ister dondurucu olarak ayarlaya biliyorsunuz bu işlemi cool control tuşuna üç saniye basılı tutarak gerçekleştire bilirsiniz.

Ürünün dış yüzeyinin ınox temizliğine dikkat etmeniz gerekir bizim önerimiz hiç bir kimyasal temizlik malzemesi kullanmadan sadece nemli bez ile silerek temizleye bilirsiniz.

Eko-Ektra/Tatil Butonu. Bu buton kısa bir süre basıldığında Eko-Ekstra fonksiyonu aktiflenecekir. Aynı buton uzun süre (3sn) basıldığında ise tatil fonksiyonu aktiflenecektir. Bu buton tekrar basıldığında ise seçili fonksiyon iptal edilecektir.

Başlıca üründe bilmemiz gerekenler ve uygulanması gerekenler bunlardır.

Umarım sizler için keyifli bir yazı olmuştur. Elimizden geldiğince sizler için Arçelik Markalı ürünleri inceleyip burda sizinle paylaşacağız yazılarımızda fazla detaya girmeden günlük hayatımızda bize yarıya çak olan ve her zaman kullanmamız gerektiren özellikleri yazıyoruz.

Bunların dışında yazının alt kısmına yorum yazarak kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz veya Web sayfamızı ziyaret ederek iletişim kısmından bizleri arayarak’ta aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Top