Burdasınız
Ana Sayfa > Ürün inceleme yazıları > Arçelik K 4518 Buhazar Kazanlı ütü İncelemsi

Arçelik K 4518 Buhazar Kazanlı ütü İncelemsi

Beyazesyabayim Blog Sayfasından Herkese merhaba bugün sizlerle Arçelik k 4518 in love buhar istasyonlu ütüyü inceleyecegiz

Üründen  kısaca bahsedersek ürün 2600W gücünde 6 bar buhar pompa basıncına sahiptir.

Ayrıca dakikada sürekli olarak 110 GR buhar üretme gücüne sahiptir.

1 litre su tankı mevcut üründe ve ütü çalışır durumda iken su ilave edebilirsiniz. Buda kullanıcılar için güzel bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca ütü dikey ütüleme özelliğine de sahip

ve en güzel özelliklerinden bir tanesi de sudaki kireci %99 oranında  toplayan kireç kartuşu bulunmaktadır ki bu özelliğin şöyle bir faydası var suyu kireçten ayırdığı için çamaşırlarımızda kireç kalıntılarını engellemiş olur

Evet ürünün kısaca özellikleri bunlar şimdi daha detaylı  özelliklerine değinmek istiyorum

Üründe Cross Steam özel taban tasarımı bulunmaktadır evet bu özellik ne işi yarıyor hemen açıklayalım özel buhar üretim teknolojisi ve Cross Steam  taban ile çamaşırlarınıza zarar vermeden en derin kırışıklıklarda bile mükemmel sonuç elde edersiniz.

Bir diğer özellik ise ECO smart modu dur Bu özellik ütülenebilir tüm kumaş tipleri için uygu sıcaklığı ve buharı sunan ECO smart modu sayesinde güvenle her kumaş tipini ütüleye bilirsiniz.

parlama, su damlama, yanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Ayrıca Anti-shine özelliği sayesinde elbiselerde parlama sorununu tümü ile ortadan kaldırmış olur.

Evet son olarak üründe elektronik kontrol paneli bulunmaktadır buda ürüne ayrı bir şıklık kattığını belirte biliriz. Bu ekran sayesinde su tankında ki su bittiğinde, kireç temizleme işlemi yapılması gerektiğinde, kartuşun yenilenme zamanı geldiğinde, ya da otomatik kapanma devreye girdiğinde bizleri bilgilendirmiş oluyor.

Son olarak üründe kitleme özelliği bulunmaktadır buda taşıma esnasında bizlere ayrıcı bir kolaylık sağlamış oluyor.

 

Evet arkadaşlar Bir inceleme yazımızın  daha sonuna geldik umarım sizler için faydalı bir yazı  oluştur ürünün fiyatı ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak istiyorsanız  alt kısmındaki linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.   Beyazesyabayim.com sitesinden bizlere iletebilirsiniz başka bir yazı da görüşmek üzere hoşcakalın

Bir Cevap Yazın

Top